Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 11 marca 2020

,,Krąg” Mats Strandberg, Sara B. Elfgren

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2013
Format: Książka
Liczba stron: 576

Do kupienia: Gandalf

Książka budzi zachwyty większości czytelników. Zachęcona tyloma pozytywnymi opiniami ja także postanowiłam się z nią zapoznać. Dość dawno nie czytałam żadnej pozycji z fantastyki, więc ,,Krąg” okazał się dla mnie miłą odmianą. Książka tak mnie wciągnęła, że postanowiłam dla niej zarwać noc. Te kilkadziesiąt stron od końca nie mogłam jej po prostu odłożyć!

W szkole jeden z uczniów, Elias, prawdopodobnie popełnił samobójstwo po wizycie u pani dyrektor. Niektórzy podejrzewali, że sam nie mógłby się targnąć na swoje życie. Nie było jednak żadnych dowodów na to, że został zamordowany. Niedługo po tym zdarzeniu dziewczyny ze szkoły zaczęły odczuwać jakieś dziwne moce, nad którymi nie miały kontroli. Co z tym wspólnego miał tytułowy krąg? Kto był za to odpowiedzialny?

Jak już wspomniałam wcześniej powieść wciągnęła mnie w swoje wiry i bardzo trudno było mi się od niej oderwać. Wykorzystywałam każdą wolną chwilę na poznawanie dalszych losów bohaterów. W efekcie książkę przeczytałam w niecały dzień, choć miałam także inne zajęcia. Świadczy to tylko o tym, że zachwyty nad nią są, jak najbardziej uzasadnione.

Początkowo bardzo trudno było mi się zorientować w bohaterach, ich rodzinach, zajęciach rodziców. Tych informacji było po prostu za dużo i nie mogłam sobie poradzić z nadmiarem informacji Z czasem jednak większość rzeczy sobie uporządkowałam i pozycję czytałam z wielką ochotą. Żałuję, że tak długo zwlekałam z jej rozpoczęciem. Z niecierpliwością wyczekuję już kolejnych tomów, po które z pewnością także sięgnę.

,,Krąg” to powieść skierowana raczej do nastolatek i miłośników fantastyki, choć nieco starszym czytelnikom także powinna przypaść do gustu. Po jej zakończeniu mogę stwierdzić, że jest to doprawdy fenomenalna pozycja!

Moja ocena: 5.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz