Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 17 marca 2020

,,Echo z otchłani" Remigiusz Mróz

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 408
Do kupienia: Gandalf

Prawie 5 lat temu zapoznałam się z ,,Chórem zapomnianych głosów". Teraz przyszedł czas na lekturę kontynuacji.

Miał odbyć się wyrok śmierci, jednak zdarzyło się tak, że osadzony z pomocą innego uczestnika zbiegł. Od tamtego czasu zaczęły dziać się różne rzeczy, które momentami wydawała się wręcz nieprawdopodobne. Osadzeni na statku cały czas wierzyli, że uda im się uratować.

Nie za bardzo czytam science-fiction, więc z pierwszego tomu nie za wiele wówczas zrozumiałam. Z drugim było już o wiele lepiej. Czytałam ze sporym zainteresowaniem, zastanawiając się, jakie będzie zakończenie tej historii.

,,Echo z otchłani" Remigiusza Mroza to kontynuacja, z której zwykły czytelnik nie wszystko zrozumie, a miłośnicy s-f z pewnością będą nią zachwyceni.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: