Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 9 marca 2020

,,Dzień kobiet" Gabriela Gargaś

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 320
Do kupienia: Gandalf

Gabriela Gargaś wydała już kilkadziesiąt powieści. Jej ostatnia publikacja porusza ważny temat.

Głównymi bohaterami są trzy kobiety - babcia, matka i wnuczka oraz przyjaciółka najmłodszej postaci. Każda z nich ma za sobą przeżyty zawód miłosny, wszystkie też coś ukrywają, z czym nie zdradzają się od lat. Od dwóch lat w Dzień Kobiety spotkają się w kawiarni, gdzie rozmawiają o życiu. Czy to, co ma się wkrótce wydarzyć, odmieni ich życie?

Przeczytałam całkiem sporo książek autorki. W tej podobało mi się to, że porusza bardzo ważny temat, jakim jest miłość, poszukiwanie miłości, potrzeba posiadania bliskiej osoby. Nie wszystko jest w tej książce idealne, ale takie jest też nasze życie.

Gabriela Gargaś dzięki trzem pokoleniom pokazuje nam, że niezależnie od wieku wszyscy mamy te same pragnienia, które staramy się zaspokajać. Jest to publikacja, którą przeczyta się szybko i pewnie też ekspresowo o niej zapomni, czego trochę żałuję.

,,Dzień kobiet" Gabrieli Gargaś to pozycja idealna na takie wiosenne dni, aczkolwiek warto przygotować się na to, że może być trochę nostalgicznie.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz:

  1. Ja akurat lubię nostalgiczne klimaty, więc chętnie przeczytam tę książkę.

    OdpowiedzUsuń