Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 23 marca 2020

,,Catwoman. Złodziejka dusz" Sarah J. Maas

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2019
Format: Książka
Liczba stron: 334
Do kupienia: Gandalf

Sarah J. Maas pisze bardzo interesujące książki, dlatego też nie wiem, dlaczego tak długo zwlekałam z lekturą pierwszego tomu ,,Cat woman".

Selina Kyle mimo tego, że miała tylko 17 lat musiała zatroszczyć się o młodszą na mukowiscydozę siostrę. Dlatego też brała udział w walkach, po których była cała obolała. Ale to się zmieniło. Została aresztowana i miała trafić do aresztu. Po 2 latach wraca do rodzinnego miasta i zaczyna się masakra.

Pierwszy tom serii chyba musiał zaczekać na swój czas. Już kiedyś robiłam do niego podejście, ale ewidentnie nie była to ta pora. Teraz pochłonęłam go w kilka godzin i cieszę się, że skusiłam się na tę lekturę. Dobro walczy tutaj za złem, pewna kocica z uroczym nietoperzem. Co z tego wyniknie?

Sarah J. Maas pisze bardzo interesujące książki, więc nie inaczej mogło być w tym przypadku. Nie ma to nic wspólnego ze ,,Szklanym tronem", czy Dworami. Tutaj ujawnia się nowa postać autorki. Jest także nuta fantastyki, ale przede wszystkim walka ciemności ze światłością.

,,Catwoman. Złodziejka dusz" Sarah J. Maas to pierwszy tom serii, typowo młodzieżowej, która spodoba się także starszym czytelnikom.

Moja ocena: 5.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: