Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 3 lutego 2020

,,Złota zemsta" Tony Abbott

Wydawnictwo: Harper Collins
Data wydania: 2019
Format : Książka
Liczba stron: 416
Do kupienia: Gandalf

Nie lubię zostawiać rozpoczętych serii i z tego też powodu zapoznaję się z kolejnymi tomami autorstwa Tony'ego Abbotta.

Przyjaciele wiedzieli, że w każdej chwili może grozić im poważne niebezpieczeństwo. Mieli okazję przekonać się o tym w poprzednich częściach. Mimo wszystko, nie zaniechali zdobywania kolejnych artefaktów. Galina jednak także nie zamierzała próżnować.

Ten tom czekał na czytniku na przeczytanie już od kilku miesięcy. Zawsze jakoś podświadomie wybierałam inne lektury. Byłam zaskoczona tym, w jak krótkim czasie udało mi się zapoznać już z trzecim tomem serii.

Akcja dzieje się w kilku miejscach na świecie. Bohaterowie muszą się rozdzielać, tworzyć inne grupy, cały czas są ścigani i nie mogą ani na chwilę odetchnąć. Czasami fabuła jest aż za bardzo nieprawdopodobna.

,,Złota zemsta" to trzecia część, przed lekturą której wskazane jest zapoznanie się z dwoma wcześniejszymi tomami.


Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: