Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 2 lutego 2020

,,Elementals. Wskazówki czasu" Michelle Madow

Wydawnictwo: Young
Data wydania: 2019
Format : Książka
Liczba stron: 248
Do kupienia: Gandalf

Michelle Madow napisała serią ,,Elementals", w której tematem przewodnim jest mitologia połączona ze współczesnym światem.

Nicolle nie wyobrażała sobie tego, że Blake na zawsze mógłby być martwy w podziemiach Kerberosu. Udało im się załatwić, że dziewczyny cofną się w czasie, by zmienić bieg wydarzeń. dzięki temu Blake mógł powrócić do żywych. To jednak nie był jedyny problem, z którym musieli się zmierzyć przed ostatecznym starciem.

W ciągu ostatnich dwóch dni zapoznałam się z dwoma tomami, które zostały mi do przeczytania. Tutaj, jak zwykle, pozycja okazała się być bardzo przewidywalna. Jeszcze zanim bohaterowie podjęli ostateczną decyzję ja wiedziałam, jak postąpi jeden z nich.

,,Elementals. Wskazówki czasu" Michelle Madow to piątym tom serii, w której mitologia odgrywa znaczącą rolę. W Polsce na razie nie ukazało się więcej części, a zakończenie tego tomu nie jest dla mnie satysfakcjonujące pod względem ewentualnego zamknięcia serii.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze: