Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 29 lutego 2020

,,Śnieżka, zimowy lis" Holly Webb

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2019
Format: Książka
Liczba stron: 176
Do kupienia: Gandalf

Holly Webb wydała kilka zimowych powieści, w których główne dziecięce bohaterki przenoszą się w przeszłość, by pomóc jakiemuś zwierzęciu dotrzeć do mamy.

Kasia miała przebywać z bratem, jednak starszak nie bardzo brał sobie słowa mamy do serca. Tym sposobem dziewczynka poznała liska, Śnieżkę, z którą od razu się polubiły. Jednak nie wszystkim podobał się kontakt Kasi z liskiem...

Książeczka jest całkiem ciekawa, aczkolwiek wydaje mi się, że niektóre wcześniej wydane były jeszcze bardziej wciągające. Tym razem Kasia przeniesie się na jarmark, który miał miejsce ponad 100 lat wcześniej, by pomóc liskowi odnaleźć rodzinę.

,,Śnieżka, zimowy lis" Holly Webb to historia, w której tytułowa Śnieżka odegra ważną rolę we współczesności. Nie do końca podoba mi się wątek, w którym Kasia notorycznie wymykała się z domu bez wiedzy rodziców.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone



1 komentarz: