Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 28 lutego 2020

,,Zrobię dla ciebie wszystko" Agata Przybyłek

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020
Format : Książka
Liczba stron: 400
Do kupienia: Gandalf

Agata Przybyłek dała się poznać z naprawdę dobrych publikacji, a szczególnie tych w serii z domkami. Co tym razem nie zagrało?

Nic nie zapowiadało tragedii, która miała wkrótce się wydarzyć. Podczas spaceru kilkuletnia Halinka jechała na hulajnodze, zapatrzyła się w dal i wpadła pod samochód. Okazało się, że złamanie to jej najmniejsze zmartwienie. Dziewczynka mogła chorować na nowotwór.

Od książki o tej tematyce spodziewałam się naprawdę ogromu emocji, żalu, rozpaczy, szukania sposobów na wyleczenie córeczki. Tymczasem otrzymałam historię miłosną mamy Halinki sprzed lat, która była bardzo przewidywalna. O chorobie na tylu stronicowej publikacji jest tylko kilka pobieżnie napisanych stronic.

W moim odczuciu, jest to najsłabsza pozycja z serii z domkami. Zabrakło w niej emocji, jakiegoś przesłania, za wiele było zbiegów okoliczności i przewidywalności. Zapoznałam się z nią bardzo szybko i pewnie równie szybko zapomnę o tej fabule.

,,Zrobię dla ciebie wszystko" Agaty Przybyłek to tytuł, który psuje serię domkową. Poprzedniczki w tym cyklu były naprawdę o wiele bardziej przemyślane i zmuszające do refleksji.

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone3 komentarze: