Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 13 stycznia 2020

,,Uśmiech losu" Katarzyna Michalak

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2019
Format: Książka
Liczba stron: 320
Do kupienia: Gandalf

,,Uśmiech losu" to piąty i zarazem ostatni tom serii mazurskiej, z którym miałam okazję się zapoznać.

W życiu Natalii nie wszystko wiodło się po jej myśli. Młoda kobieta bardzo chciała zajść w ciążę, jednak w końcu lekarze podjęli ostateczną decyzję - kosztowna terapia nie przyniesie rezultatów. Czy to miało coś zmienić w jej związku z mężem?

Z serią zaczęłam zapoznawać się już dość dawno temu, gdy ukazał się pierwszy tom. Wciągnęłam się w nią na tyle, że postanowiłam zapoznać się z całością. Tutaj, jak w większości przypadków, znów pojawia się za wiele tragedii i dramatów, ale są też szczęśliwe chwile.

,,Uśmiech losu" to powieść, którą promują, jako tę, którą można czytać jako oddzielną całość, jednak osobiście uważam, że lepiej zapoznać się z całą serią od początku, by zobaczyć, jak zmieniają się bohaterowie.

Moja ocena:4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


3 komentarze:

  1. Nie czytałam jeszcze wcześniejszych tomów tej serii.

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię twórczość Kasi Michalak, dlatego chętnie zapoznam się z powyższym tytułem.

    OdpowiedzUsuń