Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 15 stycznia 2020

,,Ulysses Moore. Ukryte miasto" Pierdomenico Baccalario

Wydawnictwo: Olesiejuk
Data wydania: 2009
Format: Książka
Liczba stron: 300
Do kupienia: Gandalf

Seria Pierdomenico Baccalario nie jest może najwyższych lotów, jednak kolejne tomy pochłania się błyskawicznie.

Tym razem spora część książki została poświęcona nowej bohaterce Julii, która usłyszała przypadkowo o tajemniczym Kilmore Cove i postanowiła je odnaleźć. Czy było to wykonalne? Tymczasem bohaterowie byli prześladowani przez trójkę kuzynów, którzy do tej pory nieźle zdążyli namieszać w ich życiu.

Z serią zaczęłam zapoznawać się kilka dni temu i jestem już praktycznie w połowie serii. Każdy tom czyta się szybko. Jak już wspominałam, nie jest to najbardziej wciągająca seria, jednak nada się jako lekki i ekspresowy przerywnik pośród innych lektur.

,,Ulysses Moore. Ukryte miasto" Pierdomenico Baccalariego to już siódmy tom serii, z którym miałam okazję się zapoznać. Wydarzenia w nim zawarte nie wnoszą za wiele nowego do sprawy, więc jestem ciekawa, co wydarzy się w kolejnej części.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: