Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 16 stycznia 2020

,,Ulysses Moore. Mistrz piorunów" Pierdomenico Baccalario

Wydawnictwo: Olesiejuk
Data wydania: 2009
Format: Książka
Liczba stron: 256
Do kupienia: Gandalf

Nieustannie zapoznaję się z kolejnymi tomami serii ,,Ulysses Moore". Tym razem zapraszam Was na moją opinię o tomie ósmym.

Julia tym razem musiała zostać w domu, gdyż nadal chorowała na koklusz. W wyprawę w nieznane tym razem udali się Jason, Rick i ich nowo poznana koleżanka. Tym razem mieli do czynienia z Podpalaczami, którzy cały czas podążali ich śladem.

Niewątpliwym atutem tej serii jest to, że każdy tom czyta się bardzo szybko, a dodatkowo akcja przez te wszystkie tomy posunęła się tylko o kilka-naście dni. Bohaterowie na co dzień nie mogą narzekać więc na brak wrażeń.

,,Ulysses Moore. Mistrz piorunów" Pierdomenico Baccalariego to tom, który jest bezpośrednio związany z poprzednią częścią, a jego fabuła zakończy się pewnie w kolejnym, z którym na pewno wkrótce się zapoznam,

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz