Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 23 stycznia 2020

,,Ulysses Moore. Piraci z mórz z wyobraźni" Pierdomenico Baccalario

Wydawnictwo: Olesiejuk
Data wydania: 2015
Format: Książka
Liczba stron: 304
Do kupienia: Gandalf

,,Piraci z mórz z wyobraźni" to już 15-ty tom serii młodzieżowej, z którym miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie.

Nowi podróżujący Metis po raz kolejny otrzymali pocztówkę ze znaczkiem Kirmore Cove. Oznaczało to, że znów są tam potrzebni. Udali się, by kontynuować swoją przygodę, którą zaczęli już dwa tomy wcześniej.

Z wszystkimi kilkunastoma tomami udało mi się zapoznać w tydzień dzięki temu, że każdy z nich czyta się naprawdę szybko. Teraz akcja dzieje się w krainach z wyobraźni, dzięki czemu akcja zyskała nowe tło zdarzeń.

Pierdomenico Baccalario stworzył całkiem ciekawy, nastoletni cykl, w którym przez 12 tomów najważniejsze są Wrota Czasu, a przez kolejne 3, z którymi do tej pory się zapoznałam, taką kluczową rolę odgrywa statek Metis.

,,Ulysses Moore. Piraci z mórz z wyobraźni" Pierdomenico Baccalariego to kilkunasty tom serii, który powinien przypaść do gustu miłośnikom serii.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: