Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 24 stycznia 2020

,,Królowa niczego" Holly Black

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 360
Do kupienia: Gandalf

Nigdy nie ukrywałam, że dwa pierwsze tomy tej trylogii nie do końca mi się podobały, jednak skoro zapoznałam się już z dwiema książkami to postanowiłam skusić się też na zwieńczenie trylogii.

Jude była pewna, że jej elfi mąż z całą pewnością się jej wyrzekł, nie kocha jej i oszukał ją, a ona dała mu się na to nabrać. Obecnie znajdowała się na wygnaniu w świecie ludzkim i tak byłoby pewnie jeszcze przez dłuższy czas, gdyby w jej nowym domu nie pojawiła się jej siostra ze świata elfów.

Muszę przyznać, że byłam bardzo miło zaskoczona tym, jak bardzo wciągnęłam się w ten tom. Bardzo szybko przypomniało mi się, o czym były poprzednie części. W tej nie można narzekać na brak wrażeń. Autorka bardzo umiejętnie wychwytuje momenty, w których może wbić czytelnika w fotel.

Cieszę się, że to już koniec tej serii, gdyż dodatkowy tom mógłby zepsuć moje ogólne wrażenie o cyklu. Przez tę część przebrnęłam z olbrzymią przyjemnością, więc cieszę się, że jednak skusiłam się na dokończenie trylogii.

,,Królowa niczego" Holly Black to ostatni tom trylogii, z którym warto się zapoznać, jeśli czytaliście poprzednie części serii.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze: