Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 22 stycznia 2020

,,Ulysses Moore. Podróż do mrocznych portów" Pierdomenico Baccalario

Wydawnictwo: Olesiejuk
Data wydania: 2015
Format: Książka
Liczba stron: 304
Do kupienia: Gandalf

W ,,Statku czasu:" mamy do czynienia z zupełnie nowymi bohaterami, którzy odkrywają Metis. ,,Podróż do mrocznych portów" to ciąg dalszy ich przygód.

Przyjaciele niedawno wrócili z Kirmore Kove, jednak wiedzieli, że gdy Penelopa i Rick będą ich potrzebować do ich domu trafi pocztówka ze znaczkiem z tamtej miejscowości. Tak też się stało, więc przyjaciele wyruszyli na odrywanie nowych przygód. Tym razem musieli liczyć się także z niebezpieczeństwem.

Pierwsze dwanaście tomów przede wszystkim skupiało się na Wrotach Czasu, odkrywaniu kolejnych drzwi, ich konstruktorach. Obecnie przez ostatnie dwa tomy mamy do czynienia raczej z rebeliantami i buntownikami, którzy starają się stawić im czoła.

,,Ulysses Moore. Podróż do mrocznych portów" Pierdomenico Baccalariego to już czternasty tom serii, który czyta się dość sprawqnie. Cała seria przeznaczona jest dla nastoletniego czytelnika, który lubuje się w takich klimatach.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


3 komentarze:

  1. Ależ ta seria ma dużą ilość tomów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ohoho... To jest tych tomów...

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ciekawa propozycja dla młodzieży. Wydaje mi się, że kiedyś którąś z tomów czytałam ale że jest ich tak dużo to nawet nie pamiętam którą.

    OdpowiedzUsuń