Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 17 stycznia 2020

,,Ulysses Moore. Labirynt cienia" Pierdomenico Baccalario

Wydawnictwo: Olesiejuk
Data wydania: 2010
Format: Książka
Liczba stron: 320
Do kupienia: Gandalf

Pierdomenico Baccalario stworzył kilkunastotomową serię, przeznaczoną głównie dla młodzieży.

Przyjaciele z konieczności musieli się rozdzielić. Nie wszyscy mieli wspólny plan na to, jak dalej odkrywać tajemnice Wrót Czasu. Tymczasem Podpalacze cały czas nie próżnowali i mieli na nich oko.

,,Labirynt cienia" to już dziewiąty tom serii, z którym miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie. Nie jest to literatura najwyższych lotów, ale najważniejsze jest to, że czyta się ją przyjemnie i ekspresowo pochłaniam kolejne tomy, więc czytam dalej.

Pierdomenico Baccalario stworzył kilkunastotomową serię, w której bohaterowie przypadkowo odkrywają jedne z Wrót Czasu, a następnie starają się dociec, skąd to wszystko się zaczęło, co dzieje się z poszczególnymi osobami itp. Na brak zadań nie mogą narzekać.

,,Ulysses Moore. Labirynt cienia" to już ten poziom zaawansowania, w którym trzeba znać poprzednie tomy. Ten jest bezpośrednio związany fabularnie z ósmym i co najmniej z dziesiątym.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: