Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 11 stycznia 2020

,,Ulysses Moore. Dom luster" Pierdomenico Baccalario

Wydawnictwo: Olesiejuk
Data wydania: 2011
Format: Książka
Liczba stron: 256
Do kupienia: Gandalf

Pierdomenico Baccalario stworzył kilkunastotomową serię, z którą postanowiłam zapoznać się w ostatnim czasie.

Przyjaciele byli nieco załamani tym, co stało się z ich wspaniałą mapą, znajdującą się już praktycznie w ich rękach na własność. Postanowili się jednak nie poddawać i dalej wymyślali różne strategie, by posunąć sprawę z drzwiami, kluczami do przodu.

Trzeci tom serii wnosi dość sporo do fabuły, aczkolwiek nie tak wiele informacji, jak poprzednie części. Plusem jest to, że czyta się go naprawdę szybko i ze sporym zainteresowaniem,. Nie żałuję, że zaczęłam zapoznawać się z tym cyklem.

Nie jest to seria bardzo wysokich lotów, przynajmniej początkowe tomy dość dobrze się rozkręcają, ale do znakomitych jeszcze sporo im brakuje. Zdecydowanie całość czyta się ekspresowo, można dowiedzieć się nowych rzeczy. Na plus są także bohaterowie, którzy nie boją się nowych wyzwań.

,,Ulysses Moore. Dom luster" to trzeci tom z 16, które do tej pory zostały wydane. Z pewnością zapoznam się z jego kontynuacjami.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: