Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 10 stycznia 2020

,,Ulysses Moore. Antykwariat ze starymi mapami" Pierdomenico Baccalario

Wydawnictwo: Olesiejuk
Data wydania: 2011
Format: Książka
Liczba stron: 258
Do kupienia: Gandalf

Od razu po zapoznaniu się z pierwszym tomem, czyli ,,Wrotami czasu", zabrałam się za lekturę jego kontynuacji.

Bardzo szybko okazało się, że trójka młodych bohaterów miała rację odnośnie tego, że niektóre przedmioty w ich domu są magiczne. Dzięki statkowi udało im się przenieść do Egiptu, gdzie chcieli kontynuować przygody,. Tutaj niestety nie wszystko poszło po ich myśli, w rezultacie czego rozdzielili się na nieznanym dla nich terenie...

Pierwszy tom okazał się być na tyle wciągający, że za jednym razem zapoznałam się też z jego kontynuacją. Tym razem wspólnie z bohaterami przenosimy się do Egiptu, gdzie czeka na nich wiele niebezpieczeństw, gdyż nie tylko oni poszukują pewnych przedmiotów.

Pierdomenico Baccalario stworzył całkiem ciekawą, młodzieżową serię, którą czyta się naprawdę szybko. Akcja toczy się dość żwawo, fabuła jest całkiem zaskakująca, jest kilka niespodziewanych zwrotów akcji. Całość uświetniają ołówkowe ilustracje.

,,Ulysses Moore. Antykwariat ze starymi mapami" to drugi z jak na razie wydanych 16 tomów. Na pewno skuszę się na kontynuację, choć zdarzało mi się czytać o wiele bardziej wciągające cykle młodzieżowe.

Moja ocena: 4/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: