Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 30 stycznia 2020

,,Nie patrz" Marcel Moss

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2020
Format : Książka
Liczba stron: 352
Do kupienia: Gandalf

Marcel Moss wydał do tej pory dwa thrillery psychologiczne. ,,Nie patrz" miało premierę wczoraj.

Akcja dzieje się kilkutorowo. Mamy z całą pewnością mężczyznę, który jest bity przez żonę. Początkowo tego chce, ale z czasem kobieta zaczyna przekraczać granice. Jest też Ewa, psychoterapeutka, która miewa trudnych pacjentów. Są też pozostali, barwnie wykreowani bohaterowie.

Z książką udało mi się zapoznać nadzwyczaj sprawnie. Już po kilku godzinach czytałam ostatnie zdania. Nie ukrywam, że całkiem się w nią wciągnęłam, jednak niektóre momenty były dla mnie nieco za bardzo naciągane, a zakończenie nie do końca prawdopodobne.

,,Nie patrz" to thriller, w którym często poruszanym tematem jest przemoc kobiet nad mężczyznami i ich dominacja. Poruszany jest także temat zabicia dziecka, związku nastolatek ze starszymi mężczyznami, gwałtu.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze:

  1. Świetny thriller. Bardzo mocno mnie wciągnął.

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam thrillery, więc myślę, że i ten by mi się spodobał. :)

    OdpowiedzUsuń