Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 31 stycznia 2020

,,Elementals. Portal do Kerberosu" Michelle Madow

Wydawnictwo: Young
Data wydania: 2019
Format : Książka
Liczba stron: 216
Do kupienia: Gandalf

Ponad rok temu zapoznałam się z trzecim tomem serii. Obecnie na rynku jest ich już pięć.

Po wydarzeniach, wieńczących poprzedni tom, przyjaciele przymusowo musieli się rozdzielić. W tym tomie zrozumieli, że muszą wyruszyć do Kerberosu, by uratować kogoś i coś, co się w nim znalazło. Czy miała to być łatwa wyprawa?

Nie jest to seria, która zachwyciłaby mnie od pierwszej do ostatniej strony, jednak nie ukrywam, że z całkiem sporą przyjemnością i ciekawością zapoznaję się z kolejnymi tomami. Mimo dość długiej przerwy, całkiem sporo pamiętałam z tego, co działo się w poprzednich częściach.

Seria została w całości oparta na mitologii - bogach, postaciach, miejscach. Moją faworytką w tym temacie nadal pozostaje Kate O'Hearn i jej seria ,,Pegaz", która bardzo mi się podobała. ,,Elementals" nie jest serią złą, ale do doskonałej też jeszcze trochę brakuje.

,,Elementals. Portal do Kerberosu" Michelle Madow to już czwarty z pięciu tomów, które do tej pory ukazały się na rynku. Książka nie jest za obszerna, więc zapoznacie się z nią w naprawdę krótkim czasie.


Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: