Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 8 stycznia 2020

,,Minione chwile" Gabriela Gargaś

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2018
Format: Książka
Liczba stron: 400
Do kupienia: Gandalf

Gabriela Gargaś wydała już kilkanaście publikacji. Postanowiłam zapoznać się z jej ,,Minionymi chwilami".

Akcja powieści toczy się w Szkocji, gdzie mieszka na emigracji główna bohaterka Anna. Kobieta wyjechała za granice Polski z powodu zranienia przez mężczyznę. W wyniku różnych zbiegów okoliczności poznajemy także historię życia Szkotki Abigail.

Byłam bardzo miła zaskoczona tym, w jak krótkim czasie udało mi się zapoznać z tą powieścią. Jej lektura okazała się zaledwie kilkugodzinną przyjemnością. Tak naprawdę nawet na końcu nie wiemy, które z faktów w historii bohaterek na linii fabularnej były prawdą, a które fikcją.

Gabriela Gargaś pisze naprawdę różne pod względem gatunków powieści. Wszystkie jednak jako tako zawierają się w ramach literatury obyczajowej, choć są też takie, które dzieją się w okresie Świąt Bożego Narodzenia. W tych, które czytałam, na pierwszy plan wyłaniają się uczucia między kobietą i mężczyzną.

,,Minione chwile" Gabrieli Gargaś to publikacja, w której współczesność miesza się z czasami po II wojnie światowej. Zabrakło mi nieco większych emocji przy przeżywaniu losów bohaterów, ale ogólnie jestem zadowolona, że skusiłam się na tę powieść.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze:

  1. Szkoda, że nie było więcej emocji. Książka czeka na mojej półce.

    OdpowiedzUsuń
  2. Emocje to podstawa. Jeśli ich nie ma, to książka pozostawia spory niedosyt.

    OdpowiedzUsuń