Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 28 stycznia 2020

,,Kroniki Jaaru. Koniec ery" Adam Faber

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020
Format : Książka
Liczba stron: 544
Do kupienia: Gandalf

Adam Faber stworzył bardzo ciekawą serię, z którą zapoznaję się już od kilku lat.

Przyjaciele wiedzieli, że w magicznym świecie coś się dzieje, jednak nie do końca mieli świadomość tego, co miało się wydarzyć. Gdy w domu ciotki głównej bohaterki pojawiło się niebieskie dziecko zrozumieli, że coś jest nie tak.

Lubię czytać powieści z cyklu ,,Kroniki Jaaru", aczkolwiek dodatek z uniwersum tego świata nie do końca przypadł mi do gustu. Niemniej, główna seria jak najbardziej zasługuje na uwagę.

Tym razem autor kończy już pisanie tego cyklu, którego stworzenie zajęło mu 15 lat. Zakończenie jest całkiem otwarte, aby czytelnik sam mógł sobie dopowiedzieć przyszłość głównych bohaterów. W tym tomie postacie zdobywają magiczne przedmioty, a niektórzy z nich także giną w walce.

,,Kroniki Jaaru. Koniec ery" to bardzo ciekawe zwieńczenie serii, z którym zapoznałam się w jeden dzień, mimo jego obszerności.

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


3 komentarze:

  1. Szkoda, że zakończenie jest otwarte. Osobiście nie lubię takich niedopowiedzeń.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jeszcze nie czytałam głównej serii.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zgadzam się z Tobą, że "Koniec Ery" można pochłonąć w jeden dzień - niesamowicie wciąga. Myślę, że zakończenie jest zadowalające, szczególnie dla tych, którzy liczą, że powstanie ciąg dalszy. Mam taką nadzieję! Bardzo podobał mi się ten tom.

    OdpowiedzUsuń