Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 27 stycznia 2020

,,Rozmerdane święta" Agnieszka Olejnik

Wydawnictwo: Kobiece
Data wydania: 2019
Format: Książka
Liczba stron: 336
Do kupienia: Gandalf

Agnieszka Olejnik napisała w zeszłym roku powieść świąteczną. Postanowiłam się z nią zapoznać w jeden z dni stycznia.

Olgierd mieszkał sam w mieszkaniu po siostrze. Matka cały czas miała poczucie, że jej 30-letni syn jest samotny, bo nie ma żadnej partnerki. Pewnego dnia Olgierd znalazł na śmietniku pieska, który mógł umrzeć, gdyż miał problemy z jedzeniem. Czy udało się go uratować?

Nie miałam względem tej książki wielkich oczekiwań, ale nie ukrywam, że się zawiodłam. Powieść nie jest specjalnie wciągająca, ani ciekawa. Jedynym ważnym przesłaniem, które niesie jest to, że należy pomóc bardziej potrzebującym od nas.

,,Rozmerdane święta" Agnieszki Olejnik promowane jest jako świąteczna powieść, ale oprócz pobieżnie opisanej wieczerzy niewiele jest tutaj atmosfery Bożego Narodzenia.

Moja ocena: 3/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


3 komentarze:

  1. Szkoda, że ta książka jakoś specjalnie Cię nie urzekła.

    OdpowiedzUsuń
  2. A mi się podobało. Lubię pieskie historie. ;)


    www.pomistrzowsku.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń