Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 25 stycznia 2020

,,Masz wiadomość" Agata Przybyłek

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2020
Format: Książka
Liczba stron: 368
Do kupienia: Gandalf

Do tej pory zapoznałam się z większością książek Agaty Przybyłek, a więc nie pozostałam też obojętna wobec ,,Masz wiadomość".

Julia była załamana tym, że po 7 latach związku i rozpoczęciu przygotowań do ślubu rzucił ją jej narzeczony. Na szczęście wsparciem dla niej była jej przyjaciółka, która zaproponowała, by ta zalogowała się na portalu randkowym. Bardzo szybko Julia nawiązała tam kontakt z Adamem. Czy coś wyniknęło z tej znajomości?

Książka w jakimś stopniu jest inspirowana życiem autorki, w rezutacie czego dla pisarki stanowi ważną publikację w jej dorobku. Nie ukrywam, że nie miałam względem niej wygórowanych oczekiwań. Bardzo szybko wciągnęłam się w tę historię i za jednym razem doczytałam do końca.

Jestem nieco zawiedziona jej zakończeniem, które tak naprawdę wiele spraw nie wyjaśnia. Nie chodzi mi o to, czy jest pozytywne, czy też nie, ale nie do końca pasuje do przedstawionej na tylu stronach historii.

,,Masz wiadomość" Agaty Przybyłek to publikacja, z którą można zapoznać się w kilka godzin. Sporo w niej Gdańska i Szczecina, które osobiście bardzo lubię.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze:

  1. Nie lubię luk w zakończeniu, dlatego szkoda, że nie zostało tutaj bardziej rozwinięte.

    OdpowiedzUsuń
  2. Lubię książki tej autorki. Tej jeszcze nie czytałam.

    OdpowiedzUsuń