sobota, 29 czerwca 2019

,,Lato wśród wydm" Agnieszka Krawczyk

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2019
Format: Książka
Liczba stron: 400
Do kupienia: Gandalf

Agnieszka Krawczyk tworzy ciekawe historie. Miałam okazję zapoznać się z kilkoma z nich.

Matylda marzyła o zagranicznych wczasach, jednak z racji braku zapłaty przez klienta wakacje spędzała nad morzem, w Dębkach. Miała zająć się odświeżeniem domu brata swojej przyjaciółki, który nie chciał się sprzedać.

Lubię takie wakacyjne lektury, dlatego z chęcią skusiłam się na najnowszą powieść autorki. Nie miałam względem niej zbyt wielkich oczekiwań. Liczyłam na niezobowiązującą, letnią lekturę i coś takiego otrzymałam.

Okazuje się, że jest to pierwszy z dwóch planowanych tomów. Pojawia się tutaj miłość, czasami aż w nadmiarze. Główna bohaterka zajmuje się także dość nietypowym zajęciem. Do tego wszystkiego domek nad morzem, nurkowanie, odkrywanie okolicznego piękna. Bardzo szybko zapoznałam się z tą lekturą.

,,Lato wśród wydm" Agnieszki Krawczyk to bardzo poprawna lektur, z którą z powodzeniem można zapoznać się w wolny dzień. Na pewno skuszę się także na kontynuację.

Moja ocena: 4.5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


3 komentarze:

  1. Na pewno przeczytam. Jestem bardzo ciekawa tej książki.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja właśnie jestem w trakcie czytania serii czary codziennosci pani Agnieszki juz 4 ostatnia część czytam. Polecam bardzo mi się podoba

    OdpowiedzUsuń