piątek, 3 maja 2019

,,Tylko Ty" Gabriela Gargaś

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2016
Format: Książka
Liczba stron: 374
Do kupienia: Gandalf

Gabriela Gargaś wydała już kilkanaście powieści. Postanowiłam przeczytać jedną z jej dawniejszych pozycji.

Paulina lata temu miała wybór. Mogła powiedzieć ukochanemu o ciąży lub pozwolić mu na realizację własnych marzeń. Zdecydowała się na pierwszą opcję. Kiedy po latach wpadła na dawną miłość nie od razu wyznała mu prawdę z przeszłości. Czy mężczyzna miał jej wybaczyć?

To moja piąta książka autorki. Nie wciągnęłam się w jej twórczość na tyle, by chcieć w natychmiastowym tempie zapoznawać się z jej kolejnymi publikacjami. ,,Tylko Ty" wciągnęła mnie jednak na tyle, że zapoznałam się z nią w jeden dzień.

Gabriela Gargaś w tej publikacji pokazuje różne odcienie miłości. Tej rodzicielskiej, adopcyjnej, do ukochanego, jest też sporo miejsca na wybaczania i zapominanie dawnych krzywd, jednak nie tak łatwo zapomnieć o tym, co było. Czy bohaterowie zdecydują się na całkowite wybaczenie bliskim?

,,Tylko Ty" Gabrieli Gargaś to jedna z tych pozycji, które czyta się niezwykle szybko. Niestety obawiam się, że niestety na zbyt długo nie zapadnie mi w pamięci.

Moja ocena: 4/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


4 komentarze:

 1. Dobrze, że czyta się tak szybko. To na pewno mnie zachęca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkę czytałam i bardzo pozytywnie ją wspominam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że książka nie zapada zbyt długo w pamięci. Bardzo lubię twórczość Gargaś, więc po ten tytuł też pewnie kiedyś sięgnę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam książki tej autorki.

  OdpowiedzUsuń