czwartek, 18 kwietnia 2019

,,Takie rzeczy tylko z mężem" Agata Przybyłek

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2016
Format: Książka
Liczba stron: 380
Do kupienia: Gandalf

Z racji tego, że postanowiłam zapoznać się z całą twórczością Agaty Przybyłek, mój wybór padł w końcu na pierwszy tom serii z Zuzanną. Czy warto się z nim zapoznać?

O tym, że czasem jedno zdarzenie może zmienić całe nasze życie i nastawienie do drugiej osoby przekonać miała się Zuzanna, 28-letnia matka chłopca, żona, stateczna nauczycielka. Kobieta zauważyła, że jej związek z mężem nie jest tak idealny, o jakim marzyła i postanowiła to zmienić.

Na plus tego tomu z całą pewnością można zaliczyć to, że bardzo szybko się go czyta. Dodatkowo matka głównej bohaterki jest niezwykle barwną postacią. Mając taką mamusię na pewno nie można się nudzić. Autorka wplata tutaj sporo różnych, życiowych przemyśleń.

Książka została wydana 3 lata temu i widać, że pisarka od tamtego czasu poczyniła znaczy progres. Nie mogę powiedzieć, że książka jest zła. Nie wybuchałam jednak przy niej niepohamowanymi salwami śmiechu, a jedynie lekko się uśmiechałam.

,,Takie rzeczy tylko z mężem" to pierwszy tom serii z Zuzanną w roli głównej, z którą z pewnością nie można narzekać na nudę. Z chęcią zapoznam się z dalszymi tomami cyklu.

Moja ocena: 4/6


Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


1 komentarz: