czwartek, 25 kwietnia 2019

,,Odwrócone" Hayley Chewins

Wydawnictwo: IUVI
Data wydania: 2019
Format : Książka
Liczba stron: 278
Do kupienia: IUVI

,,Odwrócone" Hayley Chewins to debiut autorki z gatunku młodzieżowej fantastyki. Czy warto się z nim zapoznać?

Delphernia była jedną z Odwróconych, ale nie zmieniało to faktu, że nie posiadała takich zdolności, jakich od niej oczekiwano. Była za to często karana, ale nic nie mogła na to poradzić. Miała za to inną umiejętność, za którą karano śmiercią. Czy jej życie miało się odmienić?

Lubię książki z gatunku młodzieżowej fantastyki, dlatego postanowiłam skusić się na tę publikację. Na uwagę na pewno zasługuje niecodzienna fabuła i duża czcionka, dzięki czemu powieść czyta się naprawdę szybko.

Nie da się ukryć, że dość kluczowy wątek autorka nieco spłyciła. Na długo przed ujawnieniem prawdy domyśliłam się ważnego punktu fabularnego. Biorąc jednak pod uwagę, że jest to debiut, uważam, że autorka ma całkiem spory potencjał pisarka, który być może rozwinie się w jej kolejnych publikacjach.

,,Odwrócone" Hayley Chewins to jedna z tych powieści, które czyta się błyskawicznie, bo nie sposób nie chcieć nie dowiedzieć się, co będzie dalej. Jeśli lubicie dość skomplikowaną fabułę, to ta pozycja będzie dla Was idealna.

Moja ocena: 4.5/6

Za książkę dziękuję Wydawnictwu 


1 komentarz: