poniedziałek, 7 stycznia 2019

,,Pocałunek szpiega" Erin Beaty

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2018
Format: Książka
Liczba stron: 464
Do kupienia: Gandalf

Prawie rok temu zapoznałam się z pierwszym tomem serii, czyli ,,Pocałunkiem zdrajcy". Teraz przyszedł czas na kontynuację - ,,Pocałunek szpiega".

Wydarzenia w pierwszym tomie znacznie wpłynęły na bohaterów. Nie wszystkim udało się przeżyć, co wywarło niesamowite rysy na duszy innych postaci. Sage obecnie pisywała z Alexem, który był w wojsku. Już niebawem ich życie miało się całkowicie odmienić.

Pierwszy tom serii przeczytałam jednym tchem, więc w sumie nie wiem, dlaczego czekałam tak długo z lekturą kontynuacji. Druga część także bardzo mi się podobała i przeczytałam ją w jedno popołudnie. Mimo tego, że przerwa między częściami była duża, przyjemnie czytało mi się drugi tom.

Erin Beaty posługuje się bardzo plastycznym językiem. Rozdziały są niezwykle krótkie, co jeszcze bardziej zachęca do lektury. Ja nie mogłam się od niej oderwać. Jest to typowa młodzieżowa powieść z przygodami, które zaważają na życiu bohaterów.

,,Pocałunek szpiega" to bardzo ciekawa publikacja, z którą naprawdę warto się zapoznać, znając pierwszy tom. Na pewno pojawi się jeszcze kontynuacja, której wyczekuję z ogromną niecierpliwością.

Moja ocena: 5/6


Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone


2 komentarze: