poniedziałek, 2 grudnia 2019

,,Żubrza Góra", ,,Jaskinia nietoperza", ,,Nieśmiała salamandra" Tomasz SamojlikPompik, Polinka, Porada i Pomruk tym razem wybrali się do kolejnego Parku Narodowego. Starali się znaleźć coś nadzwyczajnego, każde z nich chciało coś odkryć. Czy im się to udało? Książeczka w bardzo ciekawy sposób opisuje Babiogórski Park Narodowy, zaciekawiając czytelnika ciekawostkami z tego terenu.

Cała rodzina żubrów wybrała się tym razem do Ojcowskiego Parku Narodowego. Można w nim zobaczyć mnóstwo jaskiń i m.in. Maczugę Herkulesa. Nos Polinki tak spodobał się różnym owadom, że chętnie na nim siadały. Żubrzyczka postanowiła temu zaradzić. Książeczka opowiada o kolejnym Parku Narodowym, który znajduje się na terenie naszego kraju.

Rodzina żubrów bardzo lubi podróżować także po innych regionach Polski. Tym razem wybrali się na bliskie spotkanie z salamandrą, które początkowo nie zakończyło się zbyt miło dla Polinki. Co było tego przyczyną? Publikacja w prosty i bardzo ciekawy sposób opisuje Gorczański Park Narodowy wraz ze wszystkimi jego ciekawostkami.Wpis powstał w ramach współpracy z Media Rodzina.


1 komentarz: