Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ewa Lange. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Ewa Lange. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 10 lipca 2025

,,Czarne orchidee" Ewa Lange

 ,,Czarne orchidee"


Wśród książek staram się wybierać te, które mogą mnie zainteresować. W przypadku tej sądziłam, że tak będzie.
 
,,Czarne orchidee" Ewy Lange to niebanalna propozycja przeznaczona dla starszego czytelnika. Nie ukrywam, że także zapoznałam się z nią z zainteresowaniem. W powieści naprawdę sporo się dzieje, czytelnik nie może narzekać na nudę. Jest o czym czytać, a kolejne strony dosłownie się pochłania.

Głównym tematem przewodnim tych historii jest nawiązywanie do czasów wojennych, w których nie tylko utrata życia odgrywała ważną rolę, ale w tym przypadku również czarne orchidee. 

Muszę przyznać, że bardzo lubię wydania, w których fabuła toczy się dwutorowo, ale czegoś podobnego już nigdy jeszcze nie czytałam. Pomysł na lekturę jest jak najbardziej na plus. Akcja toczy się tuż po zakończeniu II wojny światowej i współcześnie.

,,Czarne orchidee" Ewy Lange polecam przede wszystkim starszym odbiorcom, którzy chce zagłębić się w tę lekturę i poznać naprawdę niebanalny tytuł.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem.