Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 2 czerwca 2024

,,Flame Moon. Tom 2" Jedersafe

,,Flame Moon. Tom 2"


,,Flame Moon. Tom 2" Jedersafe to drugi tom serii.

W pierwszej części Francy uczuciowo zaangażowała się w związek ze sporo starszym od niej mężczyzną z burzliwą przeszłością. Obecnie przebywała w szpitalu z utratą pamięci. Jak do tego doszło?

Bardzo ciekawie spędziłam z nią czas. Cieszę się, że miałam okazję się z nią zapoznać, gdyż w to wydanie wciągnęłam się od początku. Całość jest bardzo dynamiczna i nie brakuje w niej nieoczekiwanych zwrotów akcji. 

Na brak emocji zarówno w pierwszym, jak i w drugim tomie nie można narzekać i z tego względu są to tym bardziej ciekawe i wartościowe lektury.

 ,,Flame Moon. Tom 2" Jedersafe to idealny tytuł na spędzenie wolnego czasu. 

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem.

 

1 komentarz: