Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 18 maja 2024

,,Tomek i Przyjaciele. Bajki 5 minut przed snem"

,,Tomek i Przyjaciele. Bajki 5 minut przed snem"


Tomek i Przyjaciele to bohaterowie, którzy wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorców. 

,,Bajki 5 minut przed snem" to przepięknie wydana seria. Książki te są w raczej prostokątnym formacie, mają usztywnianą oprawę i świetnie się prezentują. Idealnie nadają się także dla dzieci w odpowiednim wieku i dodatkowo są nieco trwalsze. Bardzo cieszy mnie fakt, że przez cały czas w ramach tego cyklu wydawane są nowe tytuły.

Nie mogę nie wspomnieć o ślicznych ilustracjach, które wypełniają całą stronę. Bardzo podoba mi się też umiejscowienie tekstu na białym tle, co bardzo mi się podoba. Wszystko wygląda bardzo elegancko i nie ma mowy o tym, że tekstu nie odczytamy z łatwością z powodu ciemnego czy jaskrawego tła.

,,Tomek i Przyjaciele. Bajki 5 minut przed snem" to bardzo ciekawy zbiór opowiadań, w którym ponownie poruszone zostały ważne zagadnienia. Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem.

2 komentarze: