Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 16 kwietnia 2024

,,Złe dziecko" Camilla Way

 ,,Złe dziecko"


Camilla Way tworzy naprawdę genialne wydania i ta także zalicza się do grona tych lektur.

Bezdzietne małżeństwo starało się o własne dziecko, jednak jak do tej pory nie było widać żadnych efektów. Beth dodatkowo pracowała w szpitalu, gdzie miała z nimi częsty kontakt.

Zagraniczna autorka tym razem również stworzyła przewrotną historię, w której pokazuje, do czego może doprowadzić jedna decyzja. Jednakowo należy mieć na uwadze, iż jest to thriller, więc musi się w nim sporo dziać.

Niezwykle odpowiada mi poznawanie nowych dla mnie literackich twórców szczególnie z kategorii powieści z dreszczykiem. W tym wydaniu niemalże wszystko było genialne. Nie do końca zachwyciło mnie przekombinowane zakończenie. 

,,Złe dziecko" Camilli Way to lektura, w której fabuła umiejscowiona jest na dwóch różnych liniach czasowych i geograficznych.

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem.1 komentarz: