Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 25 marca 2024

,,The Reunion" Kit Frick

 ,,The Reunion"


Lubię dobrze skonstruowane thrillery, dlatego postanowiłam skusić się na ,,The Reunion" Kit Frick.

Spędzenie czasu w rodzinnym gronie może być naprawdę genialnym rozwiązaniem. W przypadku książkowej familii nie wszystko jednak poszło zgodnie z planem. Na początku było ich 11, a potem doszło do śmierci jednej osoby.

Na początek nie mogę nie wspomnieć o naprawdę pięknym wydaniu tej powieści. Okładka utrzymana w czerwowanej kolorystyce jednocześnie może także zapowiadać krew.   Całość została napisana plastycznym językiem.

Uwielbiam sięgać po kolejne wydania, które są wciągające od początku. To także takie jest, a dodatkowo koligacje rodzinne sprawiają, że sporo się dzieje. 

,,The Reunion" Kit Frick to ciekawie skonstruowany młodzieżowy  thriller, w którym nie można narzekać na brak wrażeń. 

Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem HarperYA.      1 komentarz: