Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 1 marca 2024

,,Moja dziewczyna" Cecilia Vinesse

,,Moja dziewczyna" 


,,Moja dziewczyna" jest wydaniem, za napisanie którego odpowiedzialna jest Cecilia Vinesse.

Powstaje coraz więcej książek na temat tego, jak wyglądają związki homoseksualne, jak czują się osoby, czy jest to akceptowane przez rodzinę i społeczeństwo. W tym wydaniu autorka postanowiła dodatkowo poszerzyć ten temat o związanie się ze sobą dwóch porzuconych osób.

Pod względem poruszanej tematyki jest to bardzo ważna lektura. Choć momentami można domyślać się jej zakończenia, nie to jest w niej najważniejsze. Kluczowe jest to, co autorka ma do przekazania dzięki tej czytelniczej propozycji. 

W tym przypadku związek dwóch porzuconych dziewczyn, które także z tego względu postanowiły się ze sobą spotykać na pewno jest niebanalną linią przewodnią. 

,,Moja dziewczyna" Cecilii Vinesse to początkowo przewrotna książka o tej tematyce. Warto mieć ją na uwadze w wolne dni.

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu.

 

4 komentarze:

 1. Intryguje mnie, że to taka przewrotna książka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Racja jest co raz więcej takiej literatury jak i filmów. Z chęcią bym przeczytała tą książkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Coś dla mnie, uwielbiam książki o uczuciach i związkach, jestem też fanką takich cudownych okładek

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jest to moja tematyka, ale dałabym szansę tej książce.

  OdpowiedzUsuń