Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 27 lutego 2024

,,W lesie. Akademia mądrego dziecka"

,,W lesie. Akademia mądrego dziecka"


Puzzle uwielbiam od zawsze i dzieci w większości przypadków też je lubią. Można więc połączyć przyjemne z pożytecznym i czytając o ulubionych zwierzętach układać ich podobiznę.

W publikacji znajdują się podobizny czterech zwierząt, które są mieszkańcami lasu. Odbiorca ma okazję zobaczyć niedźwiedzia, królika, lisa i oraz zapoznać się z krótkimi wierszykami o nich.

 Książka jest dość ciężka i wydana w naprawdę sztywnej oprawie, kartki są podwójnie kartonowe. Za duży plus uważam to, że po zdjęciu puzzli na miejscu do ułożenia nie jest biała plama, tylko obrazek, który puzzle prezentują. Dzięki temu kilkuletnie dziecko z większą łatwością ułoży obrazek.

,,W lesie. Akademia mądrego dziecka" to połączenie starannego wykonania z naprawdę barwnymi, dużymi, kolorowymi i dokładnymi puzzlami, które przetrwają sporo czasu. Myślę, że to idealna pozycja nie tylko dla miłośników leśnych zwierząt.Wpis powstał w ramach współpracy        
 
  
 

1 komentarz: