Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 8 lutego 2024

,,Let me love you" Zuzanna Wólczyńska

 ,,Let me love you"


,,Let me love you" Zuzanny Wólczyńskiej to jedna z pozycji młodzieżowych, z którymi miałam okazję zapoznać się w ostatnim czasie.

Bee i Noah byli naprawdę dobrymi przyjaciółmi. Mieli podobne zainteresowania, lubili te same przekąski oraz spędzać czas razem. Z biegiem lat jednak coś się między nimi zmieniło. W drugiej części są starsi o dwa lata. 

Fabuła tej książki jest bardzo ważna i w tym przypadku nie mam jej nic do zarzucenia. Autorka przede wszystkim skupia się jednak na emocjach, które nie są jednak tylko wyłącznie opisane pobieżnie. 

Lektury dla nastolatków o osobach w ich wieku, których świat w jednej chwili musi się całkowicie zmienić są bardzo ważne. Dobrze, że tego typu wydania przez cały czas pojawiają się na polskim rynku.

,,Let me love you" Zuzanny Wilczyńskiej to drugi tom.

Moja ocena: 5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Jaguar.1 komentarz:

  1. Poznałam już styl pisania autorki i chętnie zajrzę do tej książki.

    OdpowiedzUsuń