Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 10 lutego 2024

,,Drabina" Eugenia Kuzniecowa

,,Drabina"

Tematyka wojny na Ukrainie jest teraz na czasie. ,,Drabina" Eugenii Kuzniecowej skupia się na tym zakresie wątków.

Całość porusza bardzo ważny temat nie tylko dla Ukraińców, ale także dla nas - Polaków. Książka na pewno znajdzie swoich odbiorców ze względu na poruszaną w tym wydaniu tematykę, co jest niezwykle ważne.

Wychodzę z założenia, że warto sięgać po ciekawe, ważne tematycznie, ale jednocześnie dopracowane pozycje. Z tego też względu w ostatnim czasie mój wzrok spoczął na tej publikacji. 

Tolik jeszcze przed wybuchem wojny opuścił swój dom na Ukrainie i przeniósł się do Hiszpanii. Miał nadzieję na odpoczynek od rodziny, jednak ta wkrótce dołączyła do niego. Co miała z tym wspólnego tytułowa drabina?

,,Drabina" Eugenii Kuzniecowej to dopracowane w każdym szczególe wydanie, na które warto zwrócić uwagę w tym miesiącu.


Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu.

 

1 komentarz: