wtorek, 30 stycznia 2024

,,Cymelia Smoków" K.J. Beta

,,Cymelia Smoków"  


Uwielbiam zapoznawać się z fantastycznymi wydaniami, więc to również przypadło mi do gustu.

W tej lekturze odbiorca ma okazję przenieść się do świata magii, gdzie bez wątpienia uda się miło spędzić czas. Od lat kobiety były odpowiedzialne za bronienie smoków. Jedną z nich była Iliana, która swoje umiejętności miała kształcić w Bieszczadach.
   
    K.J. Beta, jak widać, potrafi tworzyć ciekawe pozycje i widzę, że ta także taka jest. Jest to bardzo wciągający początek cyklu, który przypadnie do gustu miłośnikom twórczości autorki oraz wciągających serii, z którymi można miło spędzić czas na przestrzeni kolejnych miesięcy.

Pozostaje więc mieć nadzieję związaną z tym, że na kolejne części tej serii z niebanalną smoczą linią przewodnią nie przyjdzie odbiorcom zbyt długo czekać. 

,,Cymelia Smoków" K.J. Bety to bardzo ciekawe spotkanie czytelnicze, w którym nie zabrakło niebanalnej smoczej linii.

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Novae Res.


 

1 komentarz: