Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 6 grudnia 2023

,,Nowe opowieści z Doliny Muminków"

,,Nowe opowieści z Doliny Muminków"


Muminki to czasy mojego dzieciństwa, więc z przyjemnością postanowiłam skusić się na nowe przygody, które mogły przydarzyć się Muminkom.

 Tym razem możemy poczytać o kolejnych przygodach, które miały miejsce nie tylko w ścisłym.gronie rodziny Muminków, alerakze wśród ich przyjaciół i nieznajomych.

Wszystkie historie są bardzo ciekawe i dość obszerne. Bardzo podobało mi się także to, że w każdej historii jest określone przesłanie, z którym z przyjemnością można się zapoznać.

 Pozycja jest wydana w sztywnej oprawie i prezentuje się naprawdę fantastycznie. Jestem zachwycona morałami płynącymi z tych opowiadań i przedstawionymi historiami.

,,Nowe opowieści z Doliny Muminków" to genialna propozycja na prezent.

Moja ocena: 5.5/6



Wpis powstał w ramach współpracy        
 
  




 

1 komentarz: