Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 20 listopada 2023

,,Władca dusz" Rena Barron

,,Władca dusz"


Rena Barron już w pierwszym tomie zachwyciła mnie od początku do końca. Czekałam na kontynuację, która ukazała się kilka dni temu. 

 Już od samego początku dzieje się sporo, więc warto przypomnieć sobie co wydarzyło się w pierwszym tomie, by mieć pojęcie o fabule i na nowo wciągnąć się w ten wir wydarzeń. To już trzeci tom serii. 

Pozycja liczy ponad 400 stron, jednak na spokojnie można spędzić czas z taką publikacją w jeden dzień. Wciągnęłam się w tę lekturę od samego początku. Jej zaskakująca, nieprzewidywalna fabuła sprawiła, że sprawnie zapoznałam się z treścią tej książki. Na pewno nie można narzekać na nudę, a rozbudowane wątki sprawiają, że jesteśmy ciekawi ich dalszego biegu.

Rena Barron przenosi czytelnika do wymyślonego przez siebie fantastycznego świata, który przypadnie do gustu zarówno nastoletniemu, jak i bardziej doświadczonemu odbiorcy. Nie ma tutaj mowy o sztampowym podejściu, powielaniu znanych nam już schematów. Takie książki są potrzebne na polskim rynku.

,,Władca dusz" to trzeci tom serii, który warto przeczytać po zapoznaniu się z początkiem cyklu. 

 Moja ocena: 5/6   

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Jaguar.


 

4 komentarze: