Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

czwartek, 16 listopada 2023

,,Basia. Wielka księga psów i kotów" Zofia Stanecka

 ,,Basia. Wielka księga psów i kotów"


Zofia Stanecka ma w swoim pisarskim dorobku mnóstwo książek o Basi i jej bracie Franku. Dziś przedstawiam Wam jej najnowszą pozycję - ,,Basia. Wielka księga psów i kotów".

Tak jak ilustracji z serii o Kici Koci nie sposób pomylić z innymi seriami, tak samo Basia może pochwalić się wyjątkowymi tylko dla siebie obrazkami,  za które odpowiedzialna jest niezawodna Marianna Oklejak. Jeśli do tego dodamy bardzo przystępny styl Zofii Staneckiej wychodzi nam bardzo ciekawa lektura, która przypadnie do gustu wielu dzieciom.

W tym wydaniu czytelnicy mają okazję zapoznać się z historiami o kotach i psach oraz ich charakterystyką. Na zakończenie nie brakuje także innych milusińskich, np. królików.

,,Basia. Wielka księga psów i kotów" Zofii Staneckiej to naprawdę wartościowa pozycja. Każde opowiadanie niesie określone przesłanie, które jest bardzo ważne w przypadku zwierząt. Jeśli jeszcze nie znacie Basi, zachęcam Was do zmiany tego typu rzeczy. Jeśli nie zachwyci Was za pierwszym razem, dajcie jej drugą szansę. Myślę, że tej serii się to należy.

Moja ocena: 5,5/6Wpis powstał w ramach współpracy        
 
  


5 komentarzy:

 1. I takie wartościowe pozycje warto czytać naszym dzieciom.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sama chętnie chwyciłabym taką książeczkę w swoje ręce. Izabela Bookendorfina

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj już widzę jak mój syn biega z tą książką. On uwielbia zwierzęta

  OdpowiedzUsuń
 4. Książka dla miłośników zwierząt. Każde dziecko ją polubi

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę że ta książka spodobałaby się mojej córce, mi się podoba

  OdpowiedzUsuń