Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 2 października 2023

,,Testament dziadka. Dworek nad Biebrzą" Urszula Gajdowska

 ,,Testament dziadka. Dworek nad Biebrzą"


 Urszula Gajdowska stworzyła serię ,,Dworek nad Biebrzą", która cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorców. ,,Testament dziadka" to zupełnie oddzielna historia.

W tym wydaniu rodzina musiała mieć na uwadze to, że ktoś będzie chciał przygarnąć ich dobra rodowe, a testament dziadka również mógł okazać się nie bez znaczenia. 

Nie czytałam zbyt dużo książek Urszuli Gajdowskiej, więc każde zapoznawanie się z jej kolejnymi pozycjami jest dla mnie niezwykle zagadkowe i ciekawe. Tak było też z tym wydaniem, z lekturą którego bardzo miło spędziłam czas. 

Literatura obyczajowa nie zawsze musi opierać się na współczesnych wydarzeniach. Tak też jest w tym przypadku, kiedy to odbiorcy mogą przenieść się do XIX wieku.

,,Testament dziadka. Dworek nad Biebrzą" Urszuli Gajdowskiej to wciągająca publikacja, na którą warto się skusić w wolnym czasie. 

Moja ocena: 5/6

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu Szara Godzina.


1 komentarz: