Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

wtorek, 26 września 2023

,,Żurawie rzężą żałośnie" Adam Gosławski

,,Żurawie rzężą żałośnie"


 ,,Żurawie rzężą żałośnie" Adama Gosławskiego to ciekawa propozycja obyczajowa. 

Fabuła książki dotyczy miasta Baranów, w którym mieszkańcy musieli zmagać się z pomysłami władzy i zastanawiać się nad tym, z czym mieli się mierzyć. 

W przypadku niektórych wydań konieczne jest to, by poczekały one na swoją kolej. W moim przypadku tak było z książką ,,Żurawie rzężą żałośnie" Adama Gosławskiego, która stanowi debiut autora.

To ciekawa propozycja czytelnicza, w której twórca zwraca uwagę na to, co może się wydarzyć, jednak niekoniecznie tak musi być.

,,Żurawie rzężą żałośnie" Adama Gosławskiego to lektura, na której przeczytanie warto zarezerwować sobie odpowiednią ilość czasu. 

Moja ocena: 5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Novae Res.  

3 komentarze:

  1. Może kiedyś się skuszę. Nie mówię nie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Debiuty literackie zawsze wzbudzają moje zainteresowanie. Czasem warto poświęcić trochę więcej czasu na lekturę, jeśli książka ma coś do przekazania.

    OdpowiedzUsuń
  3. Na pewno jest się czym zainteresować.

    OdpowiedzUsuń