Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

niedziela, 24 września 2023

,,Tomek i Przyjaciele. Nowa kolekcja bajek"Tomek i Przyjaciele to bohaterowie, którzy wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorców. 

,,Nowa kolekcja bajek" to przepięknie wydana seria. Książki te są w raczej kwadratowym formacie, mają sztywną, puchową oprawę i świetnie się prezentują. Idealnie nadają się także dla dzieci w odpowiednim wieku i dodatkowo są trwalsze. Bardzo cieszy mnie fakt, że przez cały czas w ramach tego cyklu wydawane są nowe tytuły.

 W tym zbiorze można zapoznać się z 5 średniej długości historiami, w których bohaterowie ponownie przeżywają różne przygody. Z powodzeniem można z nich wynieść także cenne morały dla siebie, np. że można przyjaźnić się z kilkoma osobami oraz że bycie mniejszym nie jest żadną przeszkodą.

,,Tomek i Przyjaciele. Nowa kolekcja bajek" to idealna propozycja lektury dla wszystkich miłośników Tomka i Przyjaciół, gdyż z tymi bohaterami nigdy nie można się nudzić.Moja ocena: 5,5/6 

Wpis powstał w ramach współpracy        
 
   

2 komentarze: