Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

poniedziałek, 18 września 2023

,,Tak jest okej" Nina LaCour

,,Tak jest okej"


,,Tak jest okej" Niny LaCour to wyśmienita uczta literacka. 

Główną bohaterką tego wydania jest Marin, która samotnie spędzała czas w akademiku, patrzyła na pustą tablicę, a za oknem pasał śnieg. To właśnie wtedy miała rozliczyć się z tym od czego uciekła.

Nie miałam jeszcze okazji zapoznać się z twórczością tej autorki. Ta propozycja czytelnicza wywarła na mnie jednak bardzo duże wrażenie. Tutaj nie ma miejsca na przypadkowe zdania, a całość wzrusza do łez.

Z coraz większym zainteresowaniem zapoznawałam się z kolejnymi wydarzeniami opisanymi na kartach tego wydania. Skupia się ono na tajemnicach i faktach zatajonych w przyszłości.

Nie sposób nie zwrócić uwagi na to, że ,,Tak jest okej" Niny LaCour jest lekturą, która jest skierowane zarówno do nastoletniego, jak i dorosłego czytelnika. 

Moja ocena: 5/6

Za egzemplarz książki do recenzji dziękuję wydawnictwu.  

5 komentarzy:

 1. Czyli to taka uniwersalna książka dla wszystkich. Fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie bym przeczytała. Dawno nie znalazłam podobnej ksiązki

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawa książka i fajne jest to, że każdy się w niej odnajdzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Prześliczna okładka, już nawet tylko ona totalnie do mnie przemawia!

  Miye's Imaginations ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za polecenie tego tytułu.

  OdpowiedzUsuń