Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

środa, 27 września 2023

,,Otwarta Lista Adoratorów" Małgorzata Tarczyńska

 ,,Otwarta Lista Adoratorów" 


Literatura obyczajowa jest na tyle różnorodna, że przy sięganiu po książki z tego gatunku za każdym razem mogę zagłębić się w inną fabułę.

Ewa zawsze otaczała się mężczyznami, z którymi była w związku lub byli jej adoratorami. Każdorazowo nie była to jednak prawdziwa miłość, której tak bardzo poszukiwała. W momencie, gdy poznała miłość swojego życia to wystawiło ją na ciężką próbę.

Książeczka nie jest szczególnie obszerna, więc z powodzeniem można się z nią zapoznać w jeden z wolnych wieczorów, co też uczyniłam. Lubię sięgać po takie cieńsze wydania, gdyż z powodzeniem mogę się z nimi zapoznać na raz.

,,Otwarta Lista Adoratorów" Małgorzaty Tarczyńskiej jest wydaniem przy lekturze którego czytelnik ma okazję zastanowić się nad tym czy prawdziwa miłość na dobre i na złe naprawdę istnieje.

Moja ocena: 5/6

Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Novae Res. 


2 komentarze: