Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 2 września 2023

Mój pierwszy komiks 5+. Rodzina Borsuków i Lisów przedstawia: Drzewa. Tom 2

 Mój pierwszy komiks 5+. Rodzina Borsuków i Lisów przedstawia: Drzewa. Tom 2


Seria komiksowa ,,Pan Borsuk i Pani Lisica" cieszy się sporym zainteresowaniem odbiorców. Tym razem pojawił się drugi tom nowego cyklu z ich udziałem.

Historia w tym tomie opiera się na poznawaniu różnych gatunków zwierząt. Pomiędzy komiksową historią można dowiedzieć się więcej o danych rodzajach roślin. 

Komiks został wydany w dużym formacie ze sztywną puchową okładką. Czcionka jest tutaj bardzo duża, a poszczególne ilustracje sporych rozmiarów. Dzięki temu wydaniu odbiorca może dowiedzieć się więcej o drzewach.

,,Mój pierwszy komiks 5+. Rodzina Borsuków i Lisów przedstawia: Drzewa. Tom 2" przedstawia różne gatunki drzew.

Moja ocena: 5.5/6Wpis powstał w ramach współpracy z Egmont

2 komentarze: