Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

sobota, 18 marca 2023

,,Skarpetki na tropie, czyli kto ukradł złoty guzik?" Justyna Bednarek

 ,,Skarpetki na tropie, czyli kto ukradł złoty guzik?"


,,Skarpetki na tropie, czyli kto ukradł złoty guzik?" Justyny Bednarek to idealna propozycja na wolny czas pełna różnorodnych zadań. 

Dzięki temu, że wcześniej zapoznałam się z wszystkimi wydaniami o skarpetkach, jeszcze lepiej mogłam odnaleźć się w tej zabawowej propozycji. Atutem jest historia przeplatana wieloma aktywnościami.

Niezwykle podobał mi się labirynt, czy poruszanie się po sznurku do celu. Nie brakuje także możliwości kolorowania, rysowania, czy rozwiązywania krzyżówek. Dostępne jest także szukanie różnić oraz inne propozycje. Na zakończenie wydania podane są wszystkie odpowiedzi. 

,,Skarpetki na tropie, czyli kto ukradł złoty guzik?" Justyny Bednarek genialnie sprawdzą się w roli wypełnienia wolnego czasu dziecku. Nie brakuje także możliwości współpracy rodzica z młodszym odbiorcą.Moja ocena: 5.5/6

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu Poradnia K.

2 komentarze:

  1. Kolejna ciekawa propozycja czytelnicza dla dziecka.

    OdpowiedzUsuń
  2. Poszukuję takich ciekawych propozycji spędzania czasu z książką dla moich młodych uczestników klubu czytelniczego. Izabela Bookendorfina

    OdpowiedzUsuń