Zostań konsultantką Avon

Zostań konsultantką Avon

 Sklep Avon

to marka produktów kosmetycznych popularna na polskim rynku. Warto z tego skorzystać. Zostań konsultantką Avon i korzystać z dodatkowych zniżek od 15% do 45 %, a oprócz tego otrzymaj produkty z programu dla nowych konsultantek. Dodatkowo możesz polecać kosmetyki znajomym, dając im bezpłatne katalogi z nowościami firmy. Proces rejestracji jest prosty, bezpłatny i nie ma konieczności kupowania czegoś co miesiąc. Oferta firmy Avon jest tak szeroka, że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

piątek, 27 stycznia 2023

,,Dziennik youtubera. Nie ma sprawy. Sezon 5" Marcus Emerson

,,Dziennik youtubera. Nie ma sprawy"


,,Dziennik youtubera. Nie ma sprawy. Sezon 5" Marcusa Emersona to piąta część serii, w której nie brakuje sporej dawki humoru. 

W tym wydaniu Davy miał okazję spędzić czas w miejscu wypoczynkowym. Zajął się tam poszukiwaniem skarbu, jednak czy za każdym razem musiał być on materialny?

Piąty tom cyklu można czytać jako oddzielną całość. Ze względu na treść przeplataną komiksowymi ilustracjami całość czyta się naprawdę sprawnie. 

,,Dziennik youtubera. Nie ma sprawy. Sezon 5" Marcusa Emersona to tom, w którym autor skupia się także na życiowych priorytetach. 

Moja ocena: 5/6

Książka została przeczytana w ramach wyzwania WyPożyczone
   
    

2 komentarze: